Uluslararası Nakliye

Müşterilerin belirttiği süre içinde ürünün istenilen yere teslim edilmesine yardımcı olan NSR Lojistik firması sizlere hem yurt içi hem de yurt dışında hizmet vermektedir. Sağlıklı bir şekilde organize lojistik hizmeti veren firma tedarikçi ve müşteri arasında iletişimin oluşmasını sağlar. Ürün adrese teslim edilinceye kadar gönderici firma ile sürekli iletişim halinde kalınır.

Uluslararası Taşımacılık

Son yılların hızla yükselen sektörlerinden bir tanesi olan uluslar arası taşımacılık hizmeti çok sayıda insana ekmek kapısı olmaya devam etmektedir. Profesyonel olarak sunulan uluslar arası taşımacılık hizmetinde ülkemizi başarı ile temsil eden firmamız her gün daha da güçlenerek yoluna devam etmektedir. Uluslar arası taşımacılık hizmetini üç farklı yol ile siz değerli müşterilerine sunan firmamız uygun fiyatları ile de tercih edilmektedir. Her yaptığı hizmette daha iyisini yapmaya çalışan firmamız her geçen gün hizmet kalitesini arttırmakta ve sizlere daha iyi hizmetler sunabilmektedir.

Uluslar arası taşımacılık denilince bölgenin en popüler firmalarından bir tanesi olan firmamız ile ülkemizin her bölgesinden Dünyanın bütün ülkelerine eşya taşıma hizmeti alabilirsiniz. Uluslar arası taşımacılık hizmetinde yakın ülkelerde müşterilerimize sunduğumuz uluslar arası karayolu taşımacılığı hizmeti en sık yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Uluslar arası kara yolu taşımacılığı hizmeti oldukça zorlu bir hizmettir. Günlerce hatta haftalarca nakliye araçlarının içerisinde olan eşyalara zarar gelme olasılığı oldukça fazladır. Bu yüzden eşyalarınızı profesyonel firmalara emanet etmeniz eşyalarınızın sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Uluslar arası Kara Yolu Taşımacılığı Hizmetleri

Uluslar arası taşımacılık hizmetinde en aktif hizmetlerden bir tanesi olan uluslar arası kara yolu taşımacılığı hizmetinde özellikle ülkemize yakın olan ülkelere sıklıkla hizmetler gerçekleştiren firmamız bölgenin en çok tercih edilen firmalarından bir tanesidir. Uluslar arası taşımacılık hizmeti ile ilgili bütün belgelere sahip olan firmamız siz değerli müşterilerine uluslararası kara yolu taşımacılığı hizmetinde tamamen güvenilir hizmetler sunmaktadır. Son sistem araçları ile uluslar arası kara yolu taşımacılık hizmetinde tamamen kusursuz hizmetler sunan firmamız alanında uzman çalışanları ile de sizlere yüzde yüz memnuniyet garantisi vermektedir.

Yola çıkılmadan önce sipariş şartlarına göre evrak hazırlanır. ürünler yeni model  ve orjinal tırlar ile taşındıktan sonra yola çıkılır. Yola çıkıldığında ve ve teslim edildiğinde tedarikçi sürekli bilgilendirilir. Transit süre garantisi verilmektedir. Ayrıca çok farklı taşıma yöntemleri ile daha kolay ve hızlı bir şekilde taşımacılık yapan firma sayesinde güvenle yükünüzü gönderebilirsiniz.

NSR Lojistik Hizmetleri

Avrupa, Orta Doğu ülkeleri ve Türk Cumhuriyeti ülkelerine nakliyat hizmeti veren NSR Lojistik müşterinin istediği miktardaki yükü istediği adrese gönderilmesini sağlar. Belirli bir süre içinde sorunsuzca verilen adrese yükü teslim eder. Yolculuk boyunca, yola çıkıldığından ve mal teslim edildiğinde size bildirilir. Malın yol boyunca zarar görmemesi amacıyla en uygun araç seçilip eşyalar yüklenir.

Yurt dışında Uluslararası Nakliye firmaları arasında uygun navlun ve müşteri memniyetinden dolayı popilerliğni koruyan firmamız kısa süre içersinde müşterilerimizin taleplerini uluslararası taşımacılık şartları dahilinde mükemmele yakın hizmetle müşterilerin vazgeçilmezi konumunu yaklaşmaktadır. Çok kısa sürede en güvenli bir şekilde yükünüzü taşıyarak istediğiniz adrese ulaştıran firma çok uygun fiyatlarla çalışmaktadır. Uluslararası nakliye konusunda firmamız düzenli olarak Dünya’nın her yerine güvenilir taşımacılık ve organize lojistik hizmeti vermektedir.

•  Parsiyel ve komple yüklemeler,
•  Güvenli ve zamanında teslimat,
•  Kapıdan kapıya hizmet,
•  Deneyimli ve uzman kadro,
•  Gelişmiş teknoloji ile hizmet bütünlüğü,
•  Tamamı öz mal geniş araç filosu,
•  Sürekli yenilenen araç filosu,
•  GPRS sistemi ile uydu üzerinden araç takibi,
•  Askılı araçlar ile tekstil yüklemeleri.