Kaliteli Hizmet

Uluslararası taşımacılık sektöründe her zaman yüksek “KALİTE” hizmet anlayışı

Güvenilir Hizmet

Bizimle çalışan müşterilerimizin taşımalarının zamanında, kusursuz bir şekilde hedefine ulaştırılması öncelikli değerimizdir.

Sektörde çeyrek asra yakın bir zaman dilimini geride bırakan, nakliyecilik alanında ki faaliyetlerini her geçen gün üzerine ekleyerek büyütüp geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakinen takip ederek ortaya çıkan yenilikleri anında hayata geçiren, ‘’önce güven’’ ve ‘’kaliteli hizmet’’ düsturu ile hareket eden  firmamız, akılcı çözümler üreten yapısı ile yıllar önce çıkmış olduğu bu yolda büyüme hızını kararlılıkla sürdürmektedir.

Türkiye’nin ihracat ve ithalat çalışmaları yaptığı ülkelerin tamamına yakınında lojistik faaliyetleri bulunan firmamız, araç filosunda bulunan öz varlık ve kiralık araçları ile işbirliği yapmakta olduğu geniş tedarik zinciri sayesinde her türlü ihracat ve ithalat yük taşımalarında yerli ve yabancı plakalı araçlarla tüm talepleri karşılayacak miktarda nakliye organizasyonları gerçekleştirmektedir. Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) üyeliği ve C2 yetki belgesi bulunan kuruluşumuz, mevcut sermayesini her geçen gün büyüterek sektöre canlılık kazandırmakta, yaptığı önemli proje işleri ile kurumsal kimlik kazanma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Avrupa’dan Asya’ya, Balkanlar’dan Ortadoğu’ya uzanan oldukça geniş bir çalışma alanına sahip bulunan kuruluşumuz, ihracat ve ithalat yük taşımalarının yanı sıra Türkiye üzerinden transit geçişli taşınmakta olan üçüncü ülke yük gruplarının nakliyesini de başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Faaliyet alanını standart yüklerle sınırlandırmayarak her türlü yük grubuna ait taşınabilirlerin nakliyesini de gerçekleştirmekte olan NSR Lojistik, gabari dışı ağır nakliye, frigo tır taşımacılığı, konteyner nakliye, parsiyel yük taşıma ve kamyon nakliyesi gibi alanlarda da önemli hizmetler sunmakta, tüm yük gruplarının taşınması işlemlerini titizlikle yapmakta, yüklenen eşyaların kısa sürede varış noktalarına teslimatını sağlayarak başarılı bir çalışma grafiği sergilemektedir.

Firmamız kurulduğu günden bugüne; Tüm Avrupa ülkelerine, Balkan ülkelerine ve Türki Cumhuriyetlere Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.


Tüm Avrupa ülkelerine ve İngiltere’ye komple ve günlük parsiyel çıkışlarımızla müşterilerimize en hızlı hizmeti sunmaktayız. Bu ülkelere yapılan taşımalarda kalitesini ispatlamış bir firmayız.

Vizyonumuz

Profesyonel, yenilikçi, saygın bir taşımacılık ve lojistik şirketi olarak, faaliyet alanındaki ihtiyaçları ve beklentileri karşılayan, tercih edilen şirketlerden biriyiz. Sektöründe, saygınlığın yanı sıra kaliteden ödün vermeyen bir kriter olarak tanınmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz, şirketimizin ve çalışanlarının gelişimini desteklemek için gerekli finansal kaynakları sağlamaktır. Aynı zamanda müşterilerimizin ihtiyaçlarını; kaliteli hizmet, maliyet kontrolü ve insan sermayemizin gelişimi ile karşılamak istiyoruz.

.

Değerlerimiz

Değerlerimiz kimliğimizin temelidir, bu yüzden geleceğe güvenle bakabiliriz.

Değerlerimiz, tüm faaliyetlerimizde bizim rehberimizdir.

Dede KALKAN
CEO – Chief Executive Officer
Engin PİYADE
Genel Müdür
Eren AÇIKGÖZ
Operasyon Müdürü
Bekir Çitçi
Lojistik Sorumlusu