Minivan Ekspres Taşımacılık Hizmeti

Minivan ekspres taşımacılık ile hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır. Ürünleriniz, gideceği yere bağlı olarak ortalama olarak 24 ile 84 saat civarında teslim edilir. Minivan ekspres taşımacılığı size lojistikte en hızlı çözümü sunar. NSR Lojistik olarak, modern araçlarımız ile 1,3 tona kadar olan yüklerinizi her yere taşıyoruz.

Minivan ekspres taşımacılığı ile garantili taşıma gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz çözümler diğer taşıma yöntemlerine göre daha hızlı, daha güvenli ve daha ekonomiktir. Ayrıca havayolu taşımacılığına göre de daha az evrak ve formalite işlemi ile taşıma işlemleriz gerçekleşir.

Minivan taşıma hizmetlerimiz tüm Avrupa’yı kapsamaktadır.

Minivan Ekspres Taşımacılığı Filomuz

Minivan ekspres taşımacılığı filomuzda geniş araç ağımız bulunmaktadır. Tüm araçlarımızda GPRS olup, yükünüzün en güvenli taşıma şartlarını gerçekleştirmek amacı ile gerekli donanıma sahiptir. Araçlarımız 7/24 takip edilir. Gönderilerinizin nerede olduğunun bilgisi tarafınıza iletilir.

Tüm şoförlerimiz konusunda uzman ve ekspres taşıma konusunda deneyimlidir. Uzun yıllar bu alanda çalışan deneyimli şoförler ile sevkiyatlarınız, tam zamanında istediğiniz yere eksiksiz ve hasarsız olarak yapılır.

En güvenilir minivan ekspres taşımacılığı yapan firmayız

Minivan ekspres taşımacılığı yapan firmalar içerisinde sunduğumuz hizmetler ile her zaman size en iyiyi vermek için çalışıyoruz. Ekip üyelerimizden, iş ortaklarımıza kadar uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkiler geliştiriyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti kadar çalışan memnuniyeti de önemlidir.

Size sunduklarımız;

  • Deneyimli ve uzman kadro,
  • Modern araçlar,
  • Tam zamanlı bilgi akışı,
  • Şeffaf hizmet anlayışı,
  • Tam zamanında teslimat,
  • %100 müşteri memnuniyeti,
  • 7/24 müşteri desteği,

Hizmetlerimiz özel araçlar ile ekspres ulaşımdır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Sektörde uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ile size her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Üstün ve kaliteli müşteri hizmetlerini uygun fiyat garantisi ile birleştirdik.

Araçlarımız, her türlü yükü en güvenli şekilde taşımaya uygundur. Müşteri memnuniyetini esas alan deneyimli şoförlerimiz yüklerinizi kapınızdan alarak müşterinizin kapısına kadar en güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırır.

Tüm araçlarımız tam zamanlı olarak takip edilmektedir. Yüklerinizin nerede, hangi aşamada olduğu konusunda ne zaman isterseniz bilgi alabilirsiniz. Hızlı ve garantili hizmetlerimizden yararlanmak için bizi aramanız yeterlidir.

Express Taşımacılık Uluslararası Hizmetlerimiz

Minivan ekspres hizmetlerimizde yükleriniz müşterinizin kapısına kadar güvenle gider ve teslim edilir. Uluslararası taşımacılıkta da aynı kaliteli çalışmayı minivan ekspres taşımacılığı ile devam ettiriyoruz.

Daha az formalite ve daha fazla hızlı teslimat süreçlerini sunuyoruz. Yükleriniz müşterinizin kapısına istediğini zamanda teslim edilir. Kapıdan kapıya taşımada en güvenilir firma olarak, ekspres taşımacılık uluslararası alanda lider konumdayız.

Uygun fiyat garantisi ve güvenli taşıma ihtiyaçlarınız için tek yapmanız gereken bizi aramaktır. Tüm Avrupa’ya sunduğumuz ekspres taşımacılık hizmetlerimizi değerlendirebilir, profesyonel iş anlayışımızı birinci elden yaşayabilirsiniz.

Güvenilir hizmet anlayışı ile yüklerinizi özenle taşıyoruz.