KALİTE VE PERFORMANS İÇİN DOĞRU YER

NSR Lojistik, dünyanın önde gelen uçtan uca tedarik zinciri çözümleri sağlayıcılarından biridir. Kıtalararası Hava ve Deniz Taşımacılığını kapsamlı Katma Değerli Lojistik Hizmetleri ve Tedarik Zinciri Hizmetleriyle birleştiriyoruz. Tedarik Zinciri Çözümleri yelpazesi, basit taşıma veya depolamadan karmaşık işlemlere kadar değişebilir.

Bilgi, malzeme ve finansal akış etrafında tüm faaliyetleri optimize ediyoruz. Sektöre özgü gereksinimlere özel bir bağlılıkla müşterilerimizin tedarik zinciri yönetimi ihtiyaçlarına göre uyarlanmış küresel olarak entegre edilmiş uçtan uca çözümler sunuyoruz.

NSR Lojistik, Avrupa’daki yaygın acente ağı, deneyimli kadrosu ve kalite standartlarına uygun araç filosu ile, karayolu taşımacılığında müşterilerine güvenilir hizmet ve zamanında teslimat ilkesi ile çalışmaktadır.

Taşınacak ürün miktarınız az ise Parsiyel taşıma tam size göre. Bu tür taşıma hizmetinde, bizim taşıma maliyetlerimizin düşük olması, sizleri de avantajlı duruma getiriyor.

En hızlı şekilde yurtdışı kargo edilmesi için bizlere teslim ettiğiniz gönderinizi bu takip sistemimizde tüm aşamalarıyla takip edebilirsiniz. Teslim edildiği zamana kadar en hızlı bir şekilde rahatlıkla aşamaları gözlemleyebilirsiniz.

Kendi bünyenizdeki veya farklı bir lokasyonda kurulacak depoların işletilmesi konusunda da hizmet sunmaktayız. Bizden depo hizmeti aldığınızda, depolama, tedarik zinciri, envanter yönetimi, stok kontrol, sipariş takip, hatta ve hatta ürüne dair paketleme ve ambalaj konularında içiniz rahat olur.

Hangi çözümün işletmenizin ihtiyaçlarına uygun olduğundan emin değil misiniz?

Efektif Çözümler

Teknolojiyi en üst seviyede tutan ve her zaman inovatif bakış açısıyla teknolojik altyapıya önemli yatırımlar yapan NSR, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak en efektif taşımacılık modellerini kullanarak hizmet vermektedir.

Güvenli

Depolama ve taşıma işlerinizi güven içerisinde bizlere emanet edebilirsiniz.

Hızlı Teslimat

Yurtdışı kargo edilmesini istediğiniz gönderiler; elimize geçtiği andan itibaren en güvenli şekilde korunup, transfer işlemlerine başlamaktadır.

24/7 Destek

Kaliteli hizmet anlayışımızın bir gereği olarak, olası tüm problemlere karşı daima ulaşılabilir oluyoruz.