Kalite ve Performans İçin Doğru Yer

NSR Lojistik, dünyanın önde gelen uçtan uca tedarik zinciri çözümleri sağlayıcılarından biridir. Kıtalararası Hava ve Deniz Taşımacılığını kapsamlı Katma Değerli Lojistik Hizmetleri ve Tedarik Zinciri Hizmetleriyle birleştiriyoruz.

Tedarik Zinciri Çözümleri yelpazesi, basit taşıma veya depolamadan karmaşık işlemlere kadar değişebilir.

Bilgi, malzeme ve finansal akış etrafında tüm faaliyetleri optimize ediyoruz. Sektöre özgü gereksinimlere özel bir bağlılıkla müşterilerimizin tedarik zinciri yönetimi ihtiyaçlarına göre uyarlanmış küresel olarak entegre edilmiş uçtan uca çözümler sunuyoruz.

Nakliye Sigortası

Müşteri temsilcinize kargonuzun sigortalı olarak gönderilmesini bildirmeniz durumunda kargonuz sigortalanarak gönderilecektir.

read more
Intermodal Taşımacılık

İntermodal taşıma hizmetimizde birden fazla taşıma modunu birlikte kullanıyoruz. Yükünüzü teslimat noktasına güvenle ulaştırıyoruz.

read more
Karayolu Taşımacılığı

NSR Lojistik olarak, işlevsel araç filomuz ile Avrupa’daki tüm ülkelerle Türkiye arasında butik karayolu taşımacılık çözümleri sağlıyoruz.

read more
Paketleme ve Depolama

You can opt for dedicated platforms from the advantages related to shared surfaces, resources and equipment.

read more
Ekspres Kargo

Dilediğiniz Ülkeye, Dilediğiniz Şehire Güvenli ve Hızlı Kargo Hizmeti, Ekonomik Fiyatlar – Özel Çözümler

read more
Tedarik Zinciri Çözümleri

Tedarik Zinciri hizmetimiz uzmanların oluşturduğu, tedarikçilerinizden kaynaklanabilecek risklerin engellenmesini sağlar.

read more

Efektif Çözümler

Teknolojiyi en üst seviyede tutan ve her zaman inovatif bakış açısıyla teknolojik altyapıya önemli yatırımlar yapan NSR, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak en efektif taşımacılık modellerini kullanarak hizmet vermektedir.

Uzman Kadro

Hizmetten faydalanmak isteyen müşterilerimiz için anında iletişime geçerek memnun kalacağı bir hizmet sunuyoruz.  Güvenlikten ödün verilmeyen hizmetimiz, alanında uzman olan kadromuz ile sürdürülüyor. Teknolojik anlamda yeterlilik, sağlam alt yapı ve çok daha fazlası sizlere en iyi şekilde sunuluyor. Güvenli bir hizmet için dilediğiniz zaman iletişime geçerek bu alanda en iyi şekilde hizmetten faydalanabilirsiniz.

Güvenli

Depolama ve taşıma işlerinizi güven içerisinde bizlere emanet edebilirsiniz.

Hızlı Teslimat

Yurtdışı kargo edilmesini istediğiniz gönderiler; elimize geçtiği andan itibaren en güvenli şekilde korunup, transfer işlemlerine başlamaktadır.

24/7 Destek

Kaliteli hizmet anlayışımızın bir gereği olarak, olası tüm problemlere karşı daima ulaşılabilir oluyoruz.